Vali Erin Yetkililerle sınırda...

Vali Erin Yetkililerle sınırda...
banner206
 Vali Erin Akçakale'de harekatı bekleyen gazetecileri ziyaret etti
 Şanlıurfa  Valisi Abdullah Erin, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Fırat'ın doğusuna yapılacak olası harekat için Akçakale sınır hattında görev yapan basın mensuplarını ziyaret etti. Akçakale Kaymakamlığı’nı ziyaret...

 Şanlıurfa  Valisi Abdullah Erin, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Fırat'ın doğusuna yapılacak olası harekat için Akçakale sınır hattında görev yapan basın mensuplarını ziyaret etti.

Akçakale Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Erin ile Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu ve İl Jandarma Komutanı Albay Eyüp Sabri Kirişçi, Kaymakam Hamza Özer ile bir araya gelerek sınırdaki son durum hakkında bilgi aldı. Kaymakamlık çıkışında İlçe Nüfus Müdürlüğünü ziyaret eden ve vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinleyen Vali Erin, daha sonra sınırın sıfır noktasında haber yapan gazeteci ve televizyoncularla bir araya geldi. Vali Erin, Akçakale’de haber nöbeti tutan ve açık alanda yayın yapan gazetecilerin taleplerinin karşılanması için talimat verirken, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Akçakale Belediyesi ve ilçe belediyeleri de gazetecilerin ihtiyaçlarını gidermek için sınıra, çadır, seyyar tuvalet gibi hizmetler ulaştırdı.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2018, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142