Aksoy 'Bozova'ya modern MYO şart'

Aksoy 'Bozova'ya modern MYO şart'
banner206
banner279

Harran Üniversitesi Bozova Meslek Yüksek Okulu’nun daha gelişmesi ve büyümesi adına devreye giren Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, geçtiğimiz hafta Bozova Meslek Yüksek Okulunu ziyaret ederek üniversite ile ilgili bilgileri Meslek Yüksek Okulu Müdürü Erdinç Şahinöz bilgi aldı.

Başkan Aksoy aldığı bilgiler doğrultusunda kapanma noktasına gelen Meslek Yüksek okulu için Belediye Meclis Üyeleri ve Bozova Şoförler ve Esnaf Odası Başkanı Mehmet Nihat Satıcı ile birlikte Harran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Mehmet Sabri Çelik ile yaptığı görüşmede Okulun daha da geliştirilmesi ve bölüm sayısının artırılması içinde girişimlerde bulunduğu öğrenildi.

Başkan Aksoy, ‘ilçemizin her alanda gelişmesi adına Belediye olarak her türlü katkı ve desteği sonuna kadar sağlayacağız. İlçemizde bulunan Meslek Yüksek okulun daha da aktif ve faal hale gelmesi içinde ne yapılması gerekiyorsa yapacağız. Bunun yanı sıra halı hazırda aldığımız bilgiler doğrultusunda sadece birkaç belli başlı bölümün Bozova Meslek Yüksek okulu bünyesinde açık olduğu bilgisini aldım. İnşallah Rektörlüğün girişimleri ile birlikte ilçemizde bulunan Meslek Yüksek okuluna öğrencilerin gelmesi adına da girişimlerde bulanacaktır’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142