Bozova'da hayvan sahipsiz kalmıyor

Bozova'da hayvan sahipsiz kalmıyor
banner206

Bozova Belediyesi Sokak hayvanlarını unutmadı 

Bozova Belediyesi, koronavirüsle mücadele kapsamında devam eden tam kapanma döneminde sokak hayvanlarını besleme çalışmasına devam ediyor. Bu kapsamda Bozova Kent merkezindeki Park ve Bahçeler başta olmak üzere kentin birçok noktasında yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarına mama verilirken, kapanma süresince mama dağıtılacak.

Bozova Belediyesi,Belediye Başkanı Suphi Aksoy’un talimatları doğrultusunda sokak hayvanlarının yanında olacaklarını belirtirken, “Kentimizde yaşayan can dostlarımızın sağlığı ve beslenmesi için daima çalışmalarımızı sürdüreceğiz’denildi. 

SAHİPSİZ DEĞİLLER BİZE EMANETLER

Bozova Belediyesi ekipleri de kapanma sürecinde patili dostların aç kalmamaları için yoğun bir mesai yapıyor. Düzenli aralıklarla kuru mama ve yem bırakan ekipler ayrıca, sokak hayvanlarının yaşam alanlarına yerleştirdikleri su kaplarındaki suları yeniliyor. Ekipler çalışmalarını ayrıca, doğada bizimle birlikte yaşayan sokak hayvanların sahipsiz olmadıkları ve bize emanet olduklarını bir kez daha dile getirilirken, Sevimli dostlarımız sahipsiz değiller, bizlere emanetler. Dostlarımıza destek olmak ve yardım etmek için gayret gösteriyoruz ve göstermeye devam edeceğiz” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142