Title of a News Article

Bozova kırsalı asfaltlanıyor

Bozova kırsalı asfaltlanıyor
banner206
banner279

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy; Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Daire Başkanlığı tarafından Bozova Kırsal Şıhlar, Umutlu, Kızlar, Uzunburç, Sağırlı, Hacılar ve Şanlıavşar arasındaki grup yolda yapılan asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Şanlıurfa İl genelinde asfaltlama sezonun başlaması ile birlikte Bozova İlçesi kırsal grup yollarında da çalışmalarına hız verdi. Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, Kırsal grup yollarında devan eden asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.  

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy; ‘İlçemiz Kırsal mahallelerinden Umutlu, Şanlıavşar, Kızlar,Şıhlar, Hacılar, Sağırlı ve Uzunburç arasındaki grup yolda yapılan asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledik. Bu grup yolumuz gerçekten daha önce çok bozuktu. Vatandaşlarımızın talepleri üzerine sorunu Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynelabidin Beyazgül’e illettik. Büyükşehir Belediye Başkanımız da kırsal daire başkanlığına sorunu iletmesi ile birlikte kısa sürede asfaltlama çalışmalarına başlandı. Bizde asfaltla çalışmalarını yerinde inceledik. İnşallah kısa sürede bu grup yol asfaltlama çalışmalarımız tamamlanarak diğer mahallelerimiz arasındaki yol sorunları da çözüme kavuşturulacaktır. Asfaltlama çalışmalarından emeği geçen başta Daire başkanı Abdulkadir Bozkurt ve tüm ekibine teşekkür ediyorum’ dedi. 

Asfaltlama çalışmaları ile ilgili olarak Hacılar Mahalle Muhtarı Seydi Duran, ‘Başta Belediye Başkanımız Suphi Aksoy olmak üzere Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül ve Kırsal Dairesi personeline kırsal mahallelerimizin grup yolundaki asfaltlama çalışmalarından dolayı Mahallem halkı ve şahsım adına teşekkür ediyorum’dedi. Umutlu Mahalle Muhtarı Enver Deveci ise, ‘mahallelerimizdeki yol çalışmalarından dolayı bende Başka Belediye Başkanımız Suphi Aksoy ve tüm Büyükşehir Belediyesi personeline teşekkür ediyorum’dedi. Belediye Meclis Üyesi Hasan Aksoy; ‘kırsal mahallelerimiz olan Şıhlar, Hacılar, Umutlu, Kızlar, Uzunburç, Sağırlı ve Şanlıavşar arasındaki grup yolda yapılan yol asfaltlama çalışmalarından dolayı Başta Belediye Başkanımız Suphi Aksoy olmak üzere Büyükşehir Belediye Başkanımız ve tüm Büyükşehir belediye çalışanlarına da çalışmalarından bende teşekkür ediyorum’ dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142