Title of a News Article

Bozovalı gençler Halfeti'de moral buldu

Bozovalı gençler Halfeti'de moral buldu
banner206
banner279

Bozova Belediyesi sporcuları Halfeti’ye çıkarma yaptı. Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından Gaziantep ilinde gerçekleştirilen bölgesel yarışmada bin metre de Bozova Belediyesi Atletizm sporcusu Firdevs Arslan İkinci oldu.  

Bozova Belediyesi sporun her dalında sporcu yetiştirirken, en son Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından Gaziantep ilinde düzenlenen bölgesel yarışmalara katılan Bozova Belediye sporcuları dereceye girmeyi başardı. Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, Atletizmde yarışan ,sporcuların motivasyonunu artırma adına gezi turu düzenledi. 

Halfeti ilçesinde düzenlenen gezi turuna Belediye Başkanı Suphi Aksoy’da sporculara eşlik etti. Geziye ayrıca Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak’ta katılım sağladı. Halfeti ilçesinde düzenlenen geziye katılan Belediye Başkanı Suphi Aksoy, yaptığı yazılı açıklamada; ‘Gençlere ve sporculara ayrı bir önem veriyoruz. Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından Gaziantep ilinde düzenlenen 14 yaş grubu yarışmada dereceye giren Firdevs Arslan ve diğer yarışmacılarımızı tebrik ediyorum. İnşallah bundan sonra düzenlenecek olan yarışma ve turnuvalarda sporcularımızdan dereceler bekliyoruz’dedi. 

Bozova Belediyesi Atletizm sporcuları, Halfeti gezisi için Başta Belediye Başkanımız Suphi Aksoy olmak üzere destek veren eğitmenlerimiz, ve emeği geçen herkese teşekkür ettiler, sporcular, ‘bundan sonra düzenlenecek olan tüm turnuvalarda ilçemizi ve belediyemizi en iyi şekilde temsil ederek dereceler elde edeceğiz’dediler. Halfeti gezisinde sporcular tekne turu ve turistik yeri gezdiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142