Her Bakanlıkta Bürokratı olan Şehir...

Her Bakanlıkta Bürokratı olan Şehir...
banner206

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Ankara  geleneksel iftar buluşmalarında Gaziantepli bürokrat ve işadamlarıyla bir araya geldi. Başkent Ankara'da her Bakanlık ve kuruluşta Gaziantepli birden fazla Bürokrat var.

Karadeniz İl'lerinde ki Bürokrat hegmanyasına dur diyen bir Şehir var. Yıllardır birlikteliklerini sürdüren Antepli siyasiler, Başkent Ankara'da işlerini kolaylaştıracak olan Bürokratlarını korudukları kadar sayılarını da çoğaltıyorlar.  Belediye Başkanı Fatma Şahin, ve diğer ilçe Belediyeleri Antepli Bürokratlara sahip çıkmaya devam ediyorlar.  Şanlıurfa'da ki siyasiler ise, Bürokrat kıyamına devam ediyorlar. 

Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin organizasyonuyla Gaziantep Valiliği, Şahinbey Belediyesi ve Şehitkamil Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen iftarda Şahin, masaları tek tek gezerek bürokrat ve işadamlarıyla sohbet etti.

Gazianteplilik bilincini önemseyen ve gittikleri her memlekette Gaziantep için çabalayan katılımcılara teşekkür eden Şahin, “Gaziantep'i Gaziantep yapan bu birlik ve beraberlik ruhudur. Memleketimiz için birlikte yapacak daha çok işimiz var. Hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

İftar programına Gaziantep milletvekillerinin yanı sıra Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Şahinbey ve Şehitkamil Belediye Başkanları da katılım sağladı.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2019, 03:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142