Muhalefete ne diledi...

.

Muhalefete ne diledi...
banner206
 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı eski TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Viranşehire geldi.
Şanlıurfa'da ki temaslarının ardından  Viranşehir’e gelen Şahin, Hazreti Eyyüp Peygamber  Hazreti Rahime ile Hazreti Elyesa’nın türbelerinin bulunduğu ve sabır timsali olarak anılan Eyyüp Nebi makamını ziyaret ederek muhalefete "sabır "diledi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin’in Eyüp Nebi Makamına yaptığı ziyarette,  Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Viranşehir Kaymakamı Huzeyfe Citer, Şanlıurfa Milletvekilleri Mehmet Akyürek ve İbrahim Halil Yıldız, AK Parti İstanbul Milletvekili Fatma Benli, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz ile AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Mehmet Yıldırım eşlik etti
Eyüp Nebi Mahallesinde bulunan Hazreti Eyyüp Peygamber ve hanımı Hazreti Rahime ile Hazreti Elyesa’nın türbelerini ziyaret edip dua eden Şahin, daha sonra Hazreti Eyüp Peygamberin hastalandığında sırtını dayayarak şifa bulduğu rivayet edilen “Sabır Taşı”nı ziyaret etti, şifalı olduğuna inanılan sudan içti.
Şahin, burada yaptığı açıklamada Hazreti Eyüp’ün dünyada bir sabır timsali olduğunu ve dara düşen her insanın mutlaka Hazreti Eyüp’ü kendisine örnek alması gerektiğini söyledi.
Her darlığın ardından mutlaka bir refahın olduğunu aktaran Şahin, ziyarette hissettiklerini anlattı.
Şahin, Buradaki ziyaretinin ardından akşam saatlerinde Viranşehir ilçesine gelip Ceylanpınar Caddesindeki esnafları ziyaret etti. Şahin, daha sonra AK Parti Viranşehir İlçe başkanlığına geçip partililerle bir araya geldi. 
 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Viranşehir’de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Urfa ilçelerinden ilk Viranşehir’i ziyaret ettiğini söyledi.
AK Partinin hizmet partisi olduğunu ve gücünü halktan aldığının altını çizen Şahin, ziyaret amacının sorunları yerinde tespit etmek ve halkın beklentilerini dinlemek olduğunu belirtti.
En büyük gücün halkta olduğunu ifade eden Şahin, halkın gücü Türkiye’nin AK Partisiz olmayacağını 14 yıldır aynı partiyi tek başına iktidar yapmakla bunu gösterdiğini söyledi. Halkın verdiği güce layık olmaya çalışacaklarını belirten Şahin, AK Partinin hiçbir zaman ayırımcılık, kirli ve baskı siyaseti yapmadığını kaydetti. Şahin daha sonra beraberindekilerle beraber onuruna verilen yemeğe katıldıktan sonra ilçeden ayrıldı.
Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2016, 01:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner142