Sandy Beach bir kez daha ödül aldı..

Sandy Beach bir kez daha ödül aldı..
banner206


Şanlıurfalı iş Adamı Hüseyin Akgün'ün oteli 2017 yılının en Başarılı Turizm tesisleri arasında gösterildi ve müşteri memnuniyet ödülüne layık görüldü. 

Dünyanın en prestijli misafir yorum sitelerinden biri olan Holiday Check portalının misafir değerlendirmeleri sonucunda 2017 yılının en tavsiye edilen tesisleri arasına Hotel Sandy Beach yer aldı.


2015 senesi boyunca dünya genelinde 1 milyondan fazla  turistin oylamalarıyla belirlenen Holiday check Ödüllerine layık görülen oteller arasında Türkiye'den de 20 otel bulunuyor.  Şanlıurfalı  hayırsever İş adamı, Şanlıurfaspor eski Kulüp Başkanı Hüseyin Akgün’ün sahibi olduğu Sandy Beach Hotel, sadece Side’nin değil, Türkiye’den yüzlerce otelleri geride bırakarak ödüle layık görüldü.  Sandy Beach  geçtiğimiz yıl, müşteri memnuniyeti kapsamındawww.tatilbudur.com sitesi tarafından yılın en başarılı oteli dalında ikinci kez ödül aldı.  Otel adına ödülü Genel Müdür Ali Fuat Boğa ve otelin diğer yetkilileri aldılar. 

Hotel Sandy Beach ilk kez bu başarıyı elde ederken bir milyondan fazla Holıday Check yorumcusunun oylarıyla 6 tam puan üzerinden 5,4 ortalama puanla en tavsiye edilen tesis ödülüne layık görüldü. Holiday Check'in listesinde yer alan oteller, 5 ve üzeri puana, en az yüzde 90 tavsiye oranına ve 50 misafir yorumuna sahip tesislerin arasından seçiliyor.

Şanlıurfa’da oldukça bilinen ve sevilen Şanlıurfaspor eski Kulüp Başkanı Hüseyin Akgün 16 yıl önce Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Turizm Beldesi olan Side’de açtığı Sandy Beazch Otel, geride bıraktığı süre içerisinde kendini yenileyerek ve büyüttü. Bugün  550 Yataklı, Denize sıfır, 13O Personeli ile dünya standartları üzerinde Turizmcileri ağırlayan Hotel Sandy Beach, Türkiye’nin ve Şanlıurfalıların gururu bir tesis.

Türkiye’de en fazla otel tesislerinin bulunduğu Antalya’da ki Otelleri geride bırakarak büyük ödüle layık olan Otel Sandy Beach  yönetim kurulu Başkanı Hüseyin Akgün ‘ elde edilen başarının Genel Müdür Ali Fuat Boğa bey başta olmak üzere tüm çalışanlara aittir.Türkiye son yıllarda Turizm alanında ciddi sorunlar yaşadı, bu yıl özellikle Rusya ile olan iyi niyet ilişkileri sonucunda Antalya yöresinde ciddi bir Turist hareketliliği var. AB ülkelerinde de aynı oranda Turist beklentimiz var, Dünyanın en iyi otellerine sahip olan ülkemizde Turizme daha fazla destek olunmasını arzu ediyoruz, www.tatilbudur.com sitesinin ikinci kez  ödülleri bizlere daha fazla sorumluluk getirdi,inşallah daha fazla çalışarak Ülkemizin Turizmine katkı sunacağız’dedi.
Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2018, 02:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142