Yeni Yıla Hastanede girdiler...

Yeni Yıla Hastanede girdiler...
banner206
 Ak Parti Şanlıurfa il Başkanı Bahattin Yıldız ve Haliliye Belediye başkanı Fevzi Demirkol yeni yılın ilk saatlerinde Hastanelerde yatan hastaları ve çalışan sağlık personelin yeni yılını kutladılar.

Ak Parti Şanlıurfa il Başkanı Bahattin Yıldız Mehmet Akif İnan Devlet hastanesinde,  Haliliye Belediye başkanı Fevzi Demirkol ise Doğum evi hastanesinde yeni yıla girdiler. İl Başkanı Yıldız, hastanede görev yapan nöbetçi görevliler ve yatan hastaları ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı, Haliliye Belediye başkanı Fevzi Demirkol ise 2019 yılının ilk Bebekleri ile evlat sahibi olan ailelere çeşitli hediyeler vererek yeni yıllarını kutladı.

İLK BEBEĞİ DEMİRKOL KUCAKLADI...

Şanlıurfa Eyyübiye Eğitim Araştırma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesinde 00.23'de normal doğumla bir erkek bebek dünyaya getiren anne 20 yaşındaki Zehra, yılın ilk dakikalarında bebeğini dünyaya getirmenin mutluluğunu yaşadı. Bebeğin ailesi ve hastane personeli, bebeğinin yeni yılın ilk dakikalarında doğması nedeniyle sevinç yaşadıklarını ifade etti. Kırtasiyeci 28 yaşındaki Baba Recep Adar yılın ilk bebeğinin çocukları olmasının kendilerini ayrıca mutlu ettiğini belirterek, yeni yılın herkese barış ve huzur getirmesini diledi. Yılın ilk bebeğini ziyaret eden Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol da çocuğun kulağına ezan okuyarak "Muhammed Mustafa" ismini verdi. Demirkol, 2 adet çeyrek altın da taktığı bebeğe çeşitli hediyeler verdi.  

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2019, 01:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142