Sapık doktordan tecavüz dehşeti!

.

Sapık doktordan tecavüz dehşeti!
banner206

 İsveç'te bir doktorun kaçırıp sığınağa hapsettiği kadın kurtarıldı. Sapık doktor öz kızını 24 yıl boyunca hapsederek tecavüz eden ve ondan 7 çocuk sahibi olan Josef Fritzl’e benzetildi.

İsveçli 38 yaşındaki bir doktor, içinde uyku ilacı bulunan çikolataya batırılmış çileklerle uyuttuğu bir kadını Stockholm kentinden yaklaşık 570 kilometre uzaklıktaki Kristianstad kentine götürerek hazırladığı sığınakta hapsetti.

Kadına evinde tecavüz eden adam, kadını hazırladığı sığınağa getirdikten sonra birkaç kez daha tecavüz etti.

Kadının eşyalarını almak için, kadının evine geri dönen adam, kadını polisin aradığını öğrendi. Evine dönüp kadını polise götüren adam, kadını polise iyi olduğunu söylemeye zorladı. Kadın ise polise kendisinin kaçırıldığını söyleyerek, yıllar boyu sürecek esaretten kurtulmayı başardı.

Polis, adamın 5 yılda hazırladığı sığınakta yakaladıktan sonra yaptığı aramada 2 lastik maske ele geçirdi. Adamın maskeleri yolda yakalanmamak için kullandığı belirlendi. Savcılığın yaptığı çalışmada, adamın kadını yıllarca hapsetmeyi planladığı ortaya çıktı.

Yetkililer, ismi açıklanmayan kadının güvende olduğunu belirtti. Yaşanan olayın ardından sapık doktor, Avusturya’da öz kızını 24 yıl boyunca hapsederek tecavüz eden ve ondan 7 çocuk sahibi olan Josef Fritzl’e benzetildi. (habertürk) 

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2016, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142