ŞANVAK Vakfı'ndan burs müjdesi...

ŞANVAK Vakfı'ndan burs müjdesi...
banner206

ŞANVAK Yönetim Kurulu Başkanı Emekli Korgeneral M. Kemal Alataş'tan ihtiyaç sahibi başarılı öğrencilere burs müjdesi geldi. Alataş, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, şunları kaydetti;
Şanlıurfa Vakfı (ŞANVAK) Yönetim Kurulunun gayretiyle hayırsever hemşerilerimizin desteğiyle, Vakfımız tarafından 2020-2021 eğitim ve öğretim yılında ihtiyaç sahibi ve başarılı Şanlıurfalı lisans öğrencilerine burs vermeyi kararlaştırmıştır.

Vakfımız Ankara’da faaliyet göstermesi nedeniyle, öğrenci bursu öncelikle Ankara’da okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilere verilecektir. Ancak, Ankara’dan müracaat edenlerin sayısının yetersiz olması durumunda Ankara dışı başvurular da dikkate alınacaktır.

Sevgili öğrencilerimizin burs başvurularını 07-30 Eylül 2020 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Burs başvuru şartları //www.sanliurfavakfi.org.tr Vakfımızın WEB Sayfasının “BURS” linkinde yer almaktadır.

Vakfımıza burs için müracaat edeceklerin web sitesindeki “BURS YÖNERGESİ”nde yer alan şartları taşıyıp, sadece başvuru formunu göndermeleri yeterli olacaktır.

Geçen yıl Vakfımızdan burs alan öğrencilerimizin de yeniden müracaat etmeleri gerekmektedir.

Vakfımız Burs işlemlerini Pandemi sürecinin gelişmesine göre değerlendirilecektir.

Burs müracaatları Vakfımızın  [email protected]  email adresine taranarak 07-30 Eylül 2020 tarihine kadar gönderilmesi gerekmektedir. 

Bu kapsamda; Şanlıurfa Vakfı tarafından “Eğitime katkıda bulun, bir öğrenci de sen okut” kampanyası düzenlenmiş olup, Şanlıurfa sevdalısı hemşerilerimizin kampanyaya destek vermelerini bekliyoruz. 


BURS BAĞIŞ HESABI 
Hesap Adı: Şanlıurfa Vakfı
İş Bankası Cebeci Şubesi
İBAN NO:TR83 0006 4000 0014 2052 3134 07 


  

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2020, 22:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142