Aksu, en güçlü temsilcileri Urfa'ya davet etti...

Aksu, en güçlü temsilcileri Urfa'ya davet etti...
banner206

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürü Sayın Yunus Emre Aksu alanın en güçlü temsilcisi Zücaciyeciler Derneği’ne Şanlıurfa OSB’nin teşvik ve desteklerini anlattı. 


Şanlıurfa Organize Sanayide Termosan Çelik fabrikasının ev sahipliğinde yapılan toplantıya Züccaciyeciler Derneği Yönetim Kurulu üyeleri ve Termosan Çelik Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.
Türkiye’de ki Kendi faaliyet alanlarının duayen firmalarını bir araya getiren ZÜCDER, Türkiye’de porselen, seramik, cam, plastik, çelik eşyadan, hediyelik eşyaya kadar çok çeşitli ürün grubunda faaliyet gösteren üretici, ihracatçı, ithalatçı ve perakende firmalarının tek temsilcisi ve ZÜCDER 4,8 milyar dolarlık ihracat ve 1 milyar dolarlık ithalat gerçekleştiren üyeleri ile büyük bir çatı kuruluşu.
Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürü Sayın Yunus Emre Aksu Züccaciyeciler Derneği heyeti ile yaptığı toplantıda ZÜCDER’in yeni yatırım planlarını dinledi. Bölgenin teşviklerini anlattı.


Sayın Aksu, Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesinin yatırımcılara sunduğu KDV İstisnası, Gümrük Vergisi Muafiyeti, Sigorta Primi İşveren/İşçi Hissesi Desteği, Gelir Vergisi Stopaj Desteği, Faiz İndirimi ve Yatırım Yer Tahsisi teşviklerini açıkladı. 
Züccaciyeciler Derneği Yönetimini bölgeye yatırım yapmaları için davet eden Aksu toplantıya ev sahipliği yapan Termosan Çelik’e teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2019, 16:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142