Dolarını bozdur hediyeni al

Dolarını bozdur hediyeni al
banner206
 Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde bir cep telefonu bayisi, dövizini bozduran vatandaşlara kulaklık ve cep telefonu kılıfı hediye ediyor.

Ceylanpınar ilçesine bağlı Gazi Caddesindeki dükkanında cep telefonu satan Orhan Geçen, Dolar'ın rekor seviyede yükselmesine tepki göstermek amacıyla kampanya başlattı. Geçen, Dolar ve Euro'sunu bozdurup makbuz getiren herkese kulaklık ve cep telefonu kılıfı hediye ediyor.

Küçük esnaf olarak mağdur olduklarını söyleyen Geçen, "Yeni bir iş yeri açtım. Telefon ve telefon aksesuarları üzerine alışveriş yapıyorum. Bir aydır avro ve dolardaki artış nedeniyle alışveriş yapamaz hale geldik. Bu artış dolayısıyla biz küçük esnaflar mağdur oluyoruz. Bunun için böyle bir kampanyayı başlattım. Bu kampanyayı başlattığım günden beri gerek sanal alemde gerekse müşterilerimden olumlu tepkiler aldım. Avro'ya ve Dolar'a yönelik tepki kampanyam devam edecektir" dedi.

Geçen, iş yerinin camına "Dolar ve Avro'sunu bozdurup makbuz getiren herkese kulaklık ve cep telefonu kılıfı hediye" yazılı bir pankart astı. Yaşanan tepkiye ilçe halkı yoğun ilgi gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2016, 08:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142