Fındık, bu kez müteahhitleri ağırladı

Fındık, bu kez müteahhitleri ağırladı
banner206

Şanlıurfa'da, İç Mimar Osman Fındık, kentin sivil toplum örgütleriyle bir arya gelmeyi sürdürüyor.  Son olarak Şanlıurfa Müteahhitler Birliği Başkanı Mustafa Önal ve  Yönetim Kurulunu Çıtır Lahmacun da ağırlayan Fındık ile heyet arasında kentin sorunları masaya yatırıldığı öğrenildi.

Kentin ekonomik ve gelişimi açısından söz sahibi olan kitlelerle bir araya gelen genç girişimci İç Mimar Osman Fındık, müteahhitlerin son zamanlarda karşılaştığı sıkıntılar ve uygulanması mümkün olmayan ağır şartlar nedeniyle zor günler geçirdiklerini gerçekleşen buluşmada hatırlatarak, devletimizin çözüm önerilerimiz ile tıkanan sektörün önünün açılması gerektiğini vurguladı.

Çıtır Lahmacun Restaurant da Müteahhitleri ağırlayan Fındık “Şanlı şehrimizin Markaları Değerli büyüklerim ile bir arada olmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum.  Şanlıurfa Müteahhitler Birliği Başkanı Mustafa Önal ve Yönetimindeki Mehmet Polat, Mustafa Çiftçi, Kadir Zahit, Hüseyin Toprak, Ali Korkmaz, Nazif Çimen,  Hüseyin Çiçek, Kemal Şimşek, Selehattin Dokumacı, Nejdet Al, Haçım Aişeoğlu, Ahmet Deveci'ye davetime katıldıkları için teşekkür ederim “ ediyorum dedi. 

URFASTAR

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2022, 13:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142