İŞKUR'dan dev fırsat...

İŞKUR'dan dev fırsat...
banner206

İŞKUR tarafından 20 Haziran güncel tarih olarak yeni iş ilanları yayınlandı.

Açık iş ilanları kategorisinde yer alan memur alım ilanlarına göre İŞKUR, 10 gün içerisinde ilköğretim lise, önlisans ve lisans mezunu olarak toplamda 558 büro memuru alımı yapacak. Memur alımları KPSS şartsız olacaktır. memur alımı başvuruları başlamış olup, Haziran ayı sonuna kadar devam etmektedir. Ayrıca büro memuru olarak alınacak adayların niteliğine göre, işverenler tarafından asgari ücretten az olmamak kaydı ile farklı maaşlar ödenecektir. Yayınlanan iş ilanları içeriğinde, yüksek maaşlı olarak bazı adaylardan yabancı dil, muhasebe program bilgisi, önlisans veya lisans mezunu olma şartı gibi özel şartlar istenmektedir. Memur alımı başvuruları, İŞKUR’un resmi web sayfası üzerinden yada size en yakın İŞKUR il / ilçe şube müdürlükleri tarafından yapılacaktır. Peki büro memuru alımı başvuru şartları nelerdir? Hangi illerde memur alımı yapılıyor?

İŞKUR’da güncel tarih olarak açık iş ilanları kategorisinde şu anda 50.092 iş ilanı bulunmaktadır. Bu açık iş ilanları içerisinde 291 adet büro memuru arayan özel şirketlere ait iş ilanı bulunmaktadır. İŞKUR, şu anda başta İstanbul, Ankara, İzmir, Balıkesir, Adana, Antalya, Aydın olmak üzere birçok ilimizde toplamda 558 nitelikli büro memuru alımı yapacaktır. Alınacak memurların ödenecek aylık maaşları 2020 lira ile 3 bin 500 lira arasında değişmektedir. Yüksek maaşlı olarak bazı adaylardan yabancı dil, muhasebe program bilgisi, önlisans veya lisans mezunu olma şartı gibi özel şartlar istenmektedir.

Büro memuru alımı yapan kurumların adaylardan istediği şartlar farklı farklıdır. KPSS şartsız olarak yapılan alım ilanları genelinde, en az ilköğretim, ortaöğretim (lise ve dengi okullar), önlisans ve lisans mezunu adaylar başvurabilmektedir. Her bir iş ilanı içeriğinde istenilen başvuru şartları farklılık göstermektedir. Yayınlanan iş ilanları içerisinde, engelli ve eski hükümlü istihdamına yönelik alım ilanlarıda bulunmaktadır.

MEMUR ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

1 – En az ilköğretim mezunu olmak,

2 – Büro ofis ekipmanlarını kullanabilecek deneyime sahip olmak,

3 – 18 yaşından gün almış olmak,

4 – Çalışmasına Hukuki ve bedensel bir engeli bulunmamak,

5 – Örgün eğitim veren eğitim kurumlarında öğrenci olmamak,

6 – Yüz kızartıcı suçlara ve terör bağlantılı suçlardan sabıkası bulunmamak,

HANGİ İLLERDE MEMUR ALIMI YAPILIYOR?

1 – İstanbul,

2 – Ankara,

3 – İzmir,

4 – Adana,

5 – Aydın,

6 – Hatay,

7 – Bursa,

8 – Kocaeli,

9 – Tekirdağ, Antalya ve daha birçok İl’de memur alımı yapılıyor!

Aşağıda İŞKUR tarafından yayınlanan büro memuru alımı ile ilgili güncel iş ilanları bulunmaktadır. İlgili iş ilanına başvuruda bulunmak için belirlenen linkin üzerine tıklamanız yeterlidir...

1 - Bilkom bilişim hizmetlerinde(koç şirketler grubuna ait) çalışacak, tercihen operasyon birimlerinde görev yapmış(lojistik, muhasebe, finans, insan kaynakları) görev yapmış, prezantabl, iletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın, Office programlarını kullanabilen engelli eleman alınacaktır. maaş, prim, yemek, servis, özel sağlık sigortası vardır.
 

2 - Fotokopi-faks çekebilecek, telefonlara cevap verebilecek, fatura-veri girişi yapabilecek engelli personel arayışımız bulunmaktadır. 

3 - Depo konusunda tecrübeli, tercihen otomotiv sektöründe çalışmış, askerliğini yapmış, 40 yaşını aşmamış en az lise mezunu, bay personel aranmaktadır. Çalışma saatleri hafta içi: 08:30 – 18: 30 hafta sonu ;1 hafta 08:30- 16:30 da çıkış ,1 hafta Cumartesi günü çalışılmamaktadır. Pazar günleri tatildir. Başvurular Fotoğraflı CV”lerin aşağıda ki mail adresini gönderilmesini rica ederim. 
 

4 - Tüm büro personeli alımı yapan kurumların ilanlarını görüntülemek için

İŞKUR’A KAYIT NASIL YAPILIR?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR’A KAYIT KOŞULLARI NELERDİR?

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

Kamupersoneli

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2019, 11:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner277