İşte Fuar Merkezi Projesi

Kentin gelişmesi ve kalkınması için iş dünyasına katkı sunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Şanlıurfa'nın cazibe merkezi olmasına katkı sunacak olan büyük projelerden Şanlıurfa Fuar Merkezini yapıyor.

Şanlıurfa fuar merkezinin faaliyete geçmesiyle birlikte kent ekonomisine büyük bir katkı sağlanacağını belirten Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, büyük ve önemli bir projeyi hayata geçirdiklerini söyledi.
Büyükşehir Belediyesi tarafından Karaköprü ilçesinde yapımına başlanılan Şanlıurfa Fuar Merkezi 80 bin metrekarelik alan üzerinde kurulacak olup, 14 bin metrekaresi kapalı alandan oluşuyor. 670 araç kapasiteli otoparka sahip olan fuar merkezinde 30 bin metrekare kapalı alanıyla dinlenme alanları, konferans salonu ve holleriyle fuar organizasyonuna katılacak olan firmalara hizmet verecek.

TANITIMA DAVET

08 Ağustos 2017 Salı günü saat: 17.00'da Mehmet Akif İnan (Urfa City) Konferans Salonunda tanıtım programının yapılacağını belirten Başkan Nihat Çiftçi, Tüm Şanlıurfalıları tanıtım programına davet etti.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2017, 12:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
BİŞEY ÇIKMAZ
BİŞEY ÇIKMAZ - 4 yıl Önce

MİLLET İŞSİZ ..BÖYLE KÜÇÜK ŞEYLERLE AVUTMAYIN ARTIK LÜTFEN.GERÇEK MANA DA BİR İŞE YARAYIN LÜTFEN

boş işler
boş işler - 4 yıl Önce

yer neresi Karaköprü dışında olursa şaşarım.

boş işler
boş işler - 4 yıl Önce

evet gene Karaköprü başka merkez ilçeye zaten hizmet yapılmıyor.

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142