SANKON Şanlıurfa İl Başkanlığı hizmet binası açıldı 

SANKON Şanlıurfa İl Başkanlığı hizmet binası açıldı 
banner206

Sanayici İş Adamları ve İş Kadınları Konfederasyonu (SANKON) Şanlıurfa İl Başkanı Reşat Dağ, il başkanlığı hizmet binasını hizmete açtı. Şanlıurfa’da yeni bir güç olmak için kolları sıvadıklarını belirterek, güzel projelere hizmet atacaklarını belirtti.

Bir süre önce Sanayici İş Adamları ve İş Kadınları Konfederasyonu (SANKON) Şanlıurfa İl Başkanlığına İş Adamı Reşat Dağ atanmıştı. Göreve atanır atanmaz öncelikle hizmet binası için kolları sıvayan Başkan Dağ, İl Başkanlığı hizmet binasını Selahaddin Eyyubi Mahallesi 225. Sok. Mimar Sinan Apartmanı girişinde hizmete koydu.

Korona virüs tedbirlerinden dolayı resmi açılış töreni yapılmayan bina, bugün itibariyle hizmete açıldı.

Dağ: Kapımız herkese açık

Sanayici İş Adamları ve İş Kadınları Konfederasyonu Şanlıurfa İl Başkanı Reşat Dağ, Şanlı Haber Ajansı’na yaptığı açıklamada, ilimizde hizmet binasını açmalarının mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, kapılarının herkese açık olduğunu söyledi.

“Güzel projeler gerçekleştireceğiz”

SANKON’un ülkemizde 50’den fazla ilde il başkanlığı ve dünyada da 193 ülkede temsilciliğinin bulunduğuna dikkat çekerek, “İş Kadınları ve İş Adamlarının, Uluslararası camiada yatırımlar yapmalarının önünü açmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda Şanlıurfa’da da 7’den 70’e tüm işverenler, fabrikatörler, esnaflar ve girişimciler ile yeni bir güç olmak için kolları sıvadık. Şanlıurfa’da alışılmışın dışına çıkarak çok güzel projeler gerçekleştireceğimize inanıyorum. İş dünyasına yeni bir bakış açısı kazandıracağız. Biz tüm Şanlıurfalı iş adamları, iş kadınları ve yatırımlar ile tüm dostlarımızı il başkanlığı binamıza bekliyoruz” dedi.

(SANKON Şanlıurfa İl Başkanı Reşat Dağ (solda) ve SANKON Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı M. Ali Akbaş) 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142