Urfa TOKİ'de oturanlara duyurulur...

Urfa TOKİ'de oturanlara duyurulur...
banner206

TOKİ'de büyük kampanya bugün başladı. TOKİ Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, borcunu erken kapatıp tapusunu almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarından gelen yoğun talep nedeniyle geri ödemeleri devam eden gayrimenkuller için yapılan indirim kampanyasının ikincisinin de düzenlendiği duyuruldu.

TOKİ'den Konut ve iş yeri alanlara yönelik kampanyadan yararlanmak isteyenler, bugünden itibaren 19 Ekim'e kadar başvuru yapabilecek.

Borcun tamamını kapatamayacak olanlar, borç bakiyesinin yüzde 25'inden az olmamak şartıyla yaptıkları peşin ödemelerde yüzde 22 indirim kampanyasından faydalanabileceği öğrenildi. 19 Ekim'den sonra yapılacak borç kapatmalarında, indirim oranı uygulanmayacak.

Geri ödeme taksitleri en geç 2020 yılı haziran ayı sonuna kadar başlamış konut ve iş yeri alıcılarının faydalanabileceği kampanyadan, taksit sayısı 12 ay ve daha az kalan konut ve iş yeri alıcıları yararlanamayacak.

KREDİ DESTEĞİ

Kampanyadan faydalanmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları, "Gayrimenkul Satış Sözleşmesini" imzaladıkları aracı bankalardan konut kredisi kullanabilecek.

URFA STAR

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2021, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142