Akşener'i hedef aldılar

Akşener'i hedef aldılar
banner206

Emekli amirallerin  yayınladıkları sözde bildiriye bir çok kesimden tepki gelirken bir takım kesinmlerden ise destek geldi..Tepki verenler arasında iyi parti genel başkanı Meral Akşener’de vardı..Akşenerin böyle tepkilerine alışkın olmayanlar ise akşener’i topa tuttular sosyal medya üzerinden..

Vesayet hevesi’yle 104 emekli amiralin kaleme aldığı skandal bildiri sonrası büyük tepki çekmiş ve Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından söz konusu bildiriye imza atan isimler hakkında soruşturma başlatılmıştı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bildiriye tepki göstererek “Kişisel fikrim, bu bir zevzekliktir. Bu zevzevlikten Türkiye çok çekti.” ifadelerini kullanmıştı.

İYİ Parti eski kurucu üyesi emekli Kurmay Albay Ali Türkşen, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in amirallerin bildirisini ‘zevzeklik’ olarak nitelemesine tepki göstererek “Kulağının arkasını görürse anca iktidar olacaklardan yorum geldi: Zevzeklik. Bence de bir zevzeklik var ortada ama amiraller cenahında olmadığı kesin.” dedi.

Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Zafer Arapkirli: “ZEVZEKLİK? Meral Akşener, Amirallerin mektubunu “zevzeklik” diye nitelemiş. “Emekli silahlı bürokratlara sesleniyorum. Herkes görevini, başındayken yapmalıydı” diye de eklemiş. Yaptılar. Zaten o yüzden de FETÖ kumpaslarının mağduru oldular. Tam da görevlerini yaptıkları için

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142