BAŞKAN ADAYLARI SAYISI İKİYE DÜŞTÜ

.

BAŞKAN ADAYLARI SAYISI İKİYE DÜŞTÜ
banner206

URFASTAR. ÖZEL HABER 

Şanlıurfa Baro Başkanlık seçimleri öncesi dün başka bir seçim yapıldı.  23 Ekim'de yapılacak olan Şanlıurfa Baro seçimleri öncesi Başkan adayları ikiye düştü. Daha önce Başkan adayı olduklarını meslektaşlarına açıklayan Av.Murat Toprak ve Serdil İzol ile Ahmet Tüysüz arasında ki yarış sadece Tüysüz ve İzol arasında geçecek.
Demokratlar grubu tarafından desteklendiği ileri sürülen Av. Murat Toprak ve Serdil İzol, dün ön seçime gittiler.  Av. Serdil İzol ve Murat Toprak arasında yapılan ön seçimi İzol kazandı. 303 Avukat dün ön seçim için oylamaya katıldı. saat 17.00 de sona eren oy verme işleminin ardından oy tasnifi yapıldı. çıkan sonuç Demokratlar grubu  destekli Baro Başkan adayını belirledi. Av.Serdil İzol 192 oy alırken, Murat Toprak 111 oy aldı. 
725 Kayıtlı Avukatın bulunduğu Şanlıurfa Barosunda seçim heyecanı yeni başlıyor şeklinde yorumlanıyor. Başkan adayının ikiye düşmesi ile birlikte Başkan adayları Av. Ahmet Tüysüz ve Serdil İzol'un bugünden itibaren yönetim kurulu üst kurul delegelerinin son şeklini vererek seçime gidecekler.
Öte yandan mevcut Baro Başkanı ve yeniden aday olmayan Av. Hikmet Delebe'in seçim öncesi hangi adayı destekleyeceği çok merak ediliyor. 

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2016, 16:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
BARO KAZANSIN...
BARO KAZANSIN... - 5 yıl Önce

İki adaya da başarılar.Serdil bey 2 Ahmet bey 8 yıl baro yönetiminde yer almış.Tecrübesiyle sanki 1 adım önde görünüyor.2 adaydan avukat hakları konusunda şimdiye kadar kim çok duyarlı ve emek vermişse avantajlı olacak.Meslek öldükten sonra insan hakları da ölür baro da

Avukat
Avukat - 5 yıl Önce

İyi olan kazanır.

Arif
Arif - 5 yıl Önce

Tüysüz ve İzol aileleri ne zaman Demakrat oldular

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142