Ceylanpınar'da başladı (video)

Ceylanpınar ilçe kısalında yol çalışmaları aralıksız devam ediyor. Asfaltlama programı kapsamına alınan Yeşiltepe mahallesi ile Avcılı Mahallesi arasındaki 5,5 Km'lik yolun asfalt öncesi stabilize çalışmalarına başladı.

 Çalışmalar hakkında bilgi veren Ceylanpınar Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Bayol, mahalle sakinlerinin talebi üzerine programa alınan yolda çalışmaların başladığını söyledi. Stabilize çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfalt seriminin yapılacağını belirten Bayol, "Yeşiltepe Avcılı arasında bulunan stabilize yolun asfalt yapılması konusunda mahalle sakinlerimizden gelen talepler üzerine yolumuz asfalt programına alındı. En kısa zamanda yolumuzu asfaltlayıp mahalle halkımızın hizmetine sunacağız. Asfalt öncesi yolumuzda stabilize çalışması başladı. Yaklaşık 5,5 Km'lik bir yolun stabilizesi yapıldı. Stabilize çalışmasının ardından yolumuzun asfaltı da en kısa zamanda dökülecek." dedi.

Yeşiltepe Köy Muhtarı Erdal Kurt da, yol çalışmasından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Yol ekipleri 5,5 Km'lik yolumuzun yapımı için geldiler ve şu anda stabilize çalışmaları başladı. Büyükşehir Belediye Başkanımız başta olmak üzere Ceylanpınar Belediye Başkanımız Menderes Atilla ve yolun yapımında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz." diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2017, 11:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142