Ceylanpınar'da Prestij Caddenin sonuna gelindi

.

Ceylanpınar ilçe merkezinde yapımına devam eden prestij cadde çalışmalarının asfalt serimi tamamlandı. iki caddede yaklaşık 10 Km'lik bir alan asfaltlandı. Asfalt çalışmalarının tamamlanmasıyla çevre düzenlemesi ve orta refüj çalışmalarına başlandı.

Ceylanpınar'a iki güzel cadde kazandırıldığını belirten Ceylanpınar Belediye Başkan Vekili Aziz Demir, asfalt seriminin tamamlandığını söyledi. Prestij cadde yapımında emeği geçen herkese teşekkür eden Demir, "Bugün Prestij Caddemizin asfalt serimi tamamlandı. Caddelerimiz çok güzel oldu. Bu caddenin yapımında emeği geçen başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi ve tüm ekibine çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca Ceylanpınar Belediye Başkanımız Menderes Atilla'ya da çok teşekkür ediyoruz. Prestij Caddemiz ilçemize hayırlı uğurlu olsun." dedi.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Bayol da yaklaşık 10 Km'lik bir alana sıcak asfalt döküldüğünü belirtti. Alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfalt serim işine başlandığını ve asfaltlama çalışmasının da tamamlandığını ifade eden Bayol şunları söyledi: "6-7 aydan bu yana bu projenin alt yapısı Ceylanpınar Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesinin koordineli çalışmalarıyla asfalta hazır hale getirildi. İçme su şebekesinin, enerji nakil hatlarının yeraltına alınması ve mobese sisteminin tamamlanmasıyla asfalt çalışması da tamamlanmış oldu. Şu anda çevre düzenlemesi ve orta refüjlerin yapılarak palmiye ağacı dikilmesiyle caddemiz inşallah daha güzel bir görünüme kavuşacaktır. Bunlarda Ceylanpınar Belediyesinin kendi imkanlarıyla Çevre Koruma Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından önümüzdeki ay itibariyle tamamen bitirilip halkımızın hizmetine sunulacak."


Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2017, 00:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner142