Title of a News Article

Ekinci'den Müjde Üstüne Müjde

​​​​​​​Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Viranşehir’e modern bir Hayvan Pazarı, Mezbahane ve Sosyal Tesis yapılacağını duyurdu.

Ekinci'den Müjde Üstüne Müjde
banner206
banner279

(URFASTAR) Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, ilçe halkına verdiği sözleri bir bir yerine getirmeye devam ediyor. Göreve geldiği günden beri Projelerini bir bir hayata geçiren Başkan Ekinci, ilçe halkına bir müjde daha verdi. Ekinci, ilçe halkına verdiği müjdede Viranşehir’e modern bir Hayvan Pazarı, Mezbahane ve Sosyal Tesis yapılacağını duyurdu. Başkan Salih Ekinci’nin yoğun talep ve girişimleri sonucu Viranşehir’e Modern Hayvan Pazarı, Mezbahane ve Sosyal Tesis yapılacak.

İlçeye Modern bir tesis kazandırmanın sevinç ve mutluluğu içerisinde olduğunu belirten Başkan Ekinci, “Şanlıurfa Büyükşehir Belediyemize Modern Hayvan Pazarı ve Mezbahane yapımı için yer tahsisi yapıldı ve en kısa zamanda ihale sürecine hazırlanarak siz değerli hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız.Destek ve katkılarından dolayı Şanlıurfa Valimiz Sayın Abdullah Erin’e, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeynel Abidin Beyazgül’e, İlçe Kaymakamımız Sayın Ömer Dereci’ye ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Şehrimizin tarım ve hayvancılık sektörüne önemli katkıda bulunacak olan Viranşehir Modern Hayvan Pazarı, Mezbaha ve Sosyal Tesis Alanının ilçemize hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142