Karaköprü'de yol sorunu kalmayacak

Karaköprü Belediyesi, her geçen gün büyüyen ve gelişen ilçede vatandaşların ihtiyacını karşılamak üzere çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, bir yandan kilitli parke döşerken diğer yandan da imarlı bölgelerde yeni yolla açıyor.

 Karaköprü Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların mağdur olmaması için çalışmalarını hızlandırdı. Ekipler, ilçeye bağlı Şenevler mahallesinde bozuk olan yolları kilitli parkeyle döşenirken, Seyrantepe mahallesinde de imarlı olan bölgelerde yeni yollar açarak vatandaşların yol ihtiyacını karşılıyor.

 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, İlçenin Şenevler mahallesinde çalışmaları yerinde inceleyerek, çalışmaların gidişatı hakkında bilgi aldı. Ramazan ayından önce çalışmaların hızlandırılması için talimat veren Başkan Baydilli, vatandaşların mağdur olmaması için azami dikkat gösterilmesini istedi. Başkan Metin Baydilli, Şenevler Mahallesinde yapılan kilitli parke çalışmasıyla vatandaşların yaz aylarında toz sorunu yaşamamasını sağlayacaklarını kaydederken, ilçe genelinde program doğrultusunda yeni yol açma ve kilitli parke döşeme çalışmalarını sürdüreceklerinin altını çizdi.

 

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Ekipleri Şenevler Mahallesindeki kilitli parke çalışmasının yanı sıra Seyrantepe Mahallesinde de yeni yollar açarak vatandaşların yol ihtiyacını karşılıyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2017, 12:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142