Yağmur dügüne engel olmadı...

Gençlik ve spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Özel Kalem Müdürü Suat Baylan’ın düğün törenine katıldı. Suat-Mehtap çiftinin düğün törenine katılan davetliler cumhuriyet tesislerinde sağnak yağmura yakalandı.

Yağmur dügüne engel olmadı...
banner206
Şanlıurfalı Bürokrat Suat Baylan Üniversiteden  sınıf arkadaşı olan Mehtap Çelik ile hayatını birleştirdi. Cumhuriyet tesislerinde yapılan Siyasi ve Bürokrasinin buluştuğu muhteşem  kır düğününe sağnak yağmur bile engel olmadi.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Özel Kalem Müdürü Suat Baylan ile Mehtap Çelik, çiftinin düğün törenine Bakan Kılıç’ın yanı sıra Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Samsun Valisi İbrahim Şahin, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri, Kasım Gülpınar, Kemalettin Yilmaztekin, Gençlik ve spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özçelik, Şanlıurfa eski Vali Yardımcısı  Armutlu Kaymakamı  Uğur Sezer, Emniyet müdürü Veysel Tipioglu,Ak partili Belediye ve teşkilât Başkanları, Valilik Danışmanı Reşat Uzun,Çok sayıda Bürokrat ve iş adamı  Baylan ve Çelik aileleri katıldı. Suat-Mehtap çiftinin nikahını Başkan Çiftçi kıyarken nikah şahitleri ise Bakan Kılıç, Şanlıurfa Valisi Tuna, Samsun Valisi İbrahim Şahin ile milletvekilleri Kasım Gülpınar, Kemalettin Yilmaztekin, Ak parti Şanlıurfa eski il başkanı Yusuf Eğilmez, Orhan Baylanoldu. Kıyılan nikahın ardından Bakan Kılıç Nikah cüzdanını geline vererek bir ömür boyu mutluluklar diledi.
Yöresel yemeklerin ikram edildiği muhteşem düğünde Urfa sıra gecesi ekibinin türküleri ırk eğlenen davetliler Damat ve Gelinin başına dolar ve tl attılar.
Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2017, 22:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142