AK Başkan Bahattin Yıldız’dan Başkan Bayık’a ziyaret

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti Şanlıurfa ve Hilvan ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık’a ziyarette bulundu.

AK Başkan Bahattin Yıldız’dan Başkan Bayık’a ziyaret
banner206

Hilvan Belediyesine yaptığı ziyarette önemli açıklamalarda bulunan Yıldız ‘Belediye Başkanımız Hilvan ilçesinde bugüne kadar üstün çalışmalar yapmış, güzel projeler hayata geçirmiş ve 2019-2024 yılları arasında da 31 Mart Genel Mahalli İdareler Seçimleri sürecinde planlamış olduğu projeleri hayata geçireceğinden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Başkanımızın çalışmaları sonucu ilçemizin çehresi her geçen gün değişiyor. Yapılan bu güzel hizmetleri gözlemlemekten duyduğum memnuniyeti dile getirmek istiyorum’ dedi.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Ak Parti Şanlıurfa, Hilvan ilçe yönetim kurulu üyeleri ve 27. Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Güler Kama İzol’un Hilvan Belediyesine yaptığı ziyaretlerden dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Bayık ‘Göreve geldiğimiz günden buyana ilçemize bir çok alanda güzel hizmetlerde bulunduk. Halkımızın  31 Mart Genel Mahalli İdareler Seçimlerinde bize vermiş olduğu destek ilçemize bugüne kadar yapmış olduğumuz hizmetlerin en açık göstergesidir. 2019-2024 yılları arasında da ilçemizin kalkınması için hayata geçirmeyi planladığımız projelerimiz ile ilgili çalışmalarımız aralıksız devam ediyor’ açıklamasında bulunan Bayık ‘Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunun yok edilmesine ve bölgede barış ve huzurun sağlanmasına yönelik ‘Barış Pınarı Harekâtı’ kapsamında Suriye’ye sefer düzenleyen Türk Silahlı Kuvvetleri’ne(TSK) başarılar diler Belediye olarak kahraman Mehmetçiklerimizin yanındayız’ dedi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142