Anadolu Jet'ten Urfa'ya bir müjde daha

Anadolu Jet'ten Urfa'ya bir müjde daha
banner206
Bu sene sektördeki yedinci yılını kutlayan AnadoluJet, uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. Anadolu Jet, Şanlıurfa'dan aktarmalı olarak Bursa'ya da uçuş seferi başlatıyor. 
Bu sene sektördeki yedinci yılını kutlayan AnadoluJet, uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 
Bursa - Trabzon, Bursa - Erzurum, Ankara  Edremit veİstanbul Sabiha Gökçen'den Denizli, Malatya, Şanlıurfa ve Nevşehir (Kapadokya) hatlarını açan AnadoluJet, Mayıs ayında da rotasına yeni şehirler ekliyor.

Trabzon – Kocaeli hattında 05 Mayıs 2015 itibariyle seferlerine başlayacak olan AnadoluJet, yaz dönemi boyunca salı, çarşamba, perşembe, cuma ve pazar günleri uçuşlarını gerçekleştirecek. Uçuşlar; Trabzon'dan saat 07.30, Kocaeli'nden ise 09.40 kalkışlı hareket edecek.

12 Mayıs 2015 tarihinde yapılacak yeni hat açılışı ile Ankara Esenboğa Havalimanı ileBursa Yenişehir Havalimanı arasında haftanın yedi günü uçak seferleri başlayacak. Uçuşlar, Ankara'dan 23.30, Bursa'dan ise 07.00 kalkışlı gerçekleşecek.

Ankara – Bursa hattının açılmasıyla AnadoluJet, Ankara üzerinden seyahat edecek yolcularına hem Bursa'ya hem de Bursa'dan ErzurumTrabzonDiyarbakırSamsunMuş,AdanaAntepUrfaKıbrısVanAğrıKars gibi birçok noktaya kısa süreli beklemelerle avantajlı bağlantılı uçuş imkanı sunacak.

AnadoluJet'in İstanbul Sabiha Gökçen - Adıyaman arasındaki uçuşları da 14 Mayıs 2015 itibariyle başlayacak. Seferler, Ekim sonuna kadar geçerli yaz tarifesi süresince salı, perşembe ve cumartesi günleri; İstanbul Sabiha Gökçen'den 11.15, Adıyaman'dan ise 13.15'de hareketle düzenlenecek.

Nisan ayında haftada dört gün olarak icra edilmeye başlayan Ankara Esenboğa –Edremit uçuşları, 10 Temmuz'dan başlayarak yaz tarifesi sonuna kadar haftada 7 gün düzenlenecek.

Yeni uçuş noktaları ve AnadoluJet hakkında daha fazla bilgi almak için www.anadolujet.com adresini ziyaret edilebilir veya 444 25 38 no'lu çağrı merkezi aranabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2015, 22:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
yaser
yaser - 6 yıl Önce

Bunlar hain yav. istanbula koydun Adıyaman niye hat koydun .Urfada yolcu sayısı düşer. Sonra hattı iptal ede rler

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142