Başkan Bayık Başarılı İşçileri Ödüllendirdi

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, 1 Mayıs İşçi Bayramı münasebetiyle, belediye bünyesinde çalışan işçilerle bir araya geldi. Düzenlenen programda, çeşitli birimlerde çalışan işçiler çeyrek altınla ödüllendirildi.

Başkan Bayık Başarılı İşçileri Ödüllendirdi
banner206

Belediye Çay bahçesinde düzenlenen programa, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Ak Parti Hilvan İlçe Başkanı Mustafa Cidir, BELEDİYE-İŞ SENDİKASI Şanlıurfa Şube Başkanı Adem Şıltak, meclis üyeleri ve çalışan işçiler ile birim müdürleri katıldı.

Programda konuşan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, meydana gelen eserde ve gösterilen her başarının arkasındaki asıl kahramanlar çalışan işçi kardeşlerimizdir diyerek konuşmasına şu şekilde devam etti:

 'Alın terleriyle emeği kutsal kılıp kazancını helalinden elde eden işçilerimiz, bütün bir toplumun dışa yansıtan birer aynadırlar. Bu noktada birlikte çalışıp emek verdiğimiz ve ekmeğimizi bölüştüğümüz, sevgi ve saygı çerçevesinde bir ömür tükettiğimiz tüm işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs İşçi bayramı kutlu olsun' dedi.

Çalışan, üreten ve hizmet etme noktasında  tüm çalışanlarıyla Hilvan'ın en büyük ailesi olmaktan büyük onur ve gurur duyduğumuz kardeşlerimizle birlikte her zaman olduğu gibi, çalışarak üretmeye ve hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu noktada, tüm imkanlarımızı kullanarak emek ve başarının asıl sahibi çalışanlarımızın yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz' diye konuştu.

Yapılan konuşmaların belediyenin Fen İşleri, Temizlik İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nde çalışıp görevini en iyi şekilde yerine getiren 3 işçi altınla ödüllendirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142