Başkan Bayık, esnaf ve vatandaşlarla bir arada

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Cuma Pazarı esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Bayık, esnaf ve vatandaşlarla bir arada
banner206

 

Günlük mahalle gezilerinde esnafları ziyaret eden Bayık, bir araya geldiği vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

Gölcük Yolu güzergahında yaptığı esnaf ziyareti sırasında kendisini çay içmeye davet eden vatandaşların isteğini kırmayan Bayık, kahvehanede bir araya geldiği Bağlar ve Yeni Mahalle sakinleriyle çay içip sohbet etti.

Yaptığı mahalle ve esnaf gezilerini değerlendiren Başkan Bayık, belediyeciliğin gönüllülük esasına dayalı olduğunu belirterek şöyle konuştu:

'Günümüz belediyeciliği koltukta talimat vererek olmuyor. Önemli olan yapılan hizmetlerin halkta karşılık bulmasıdır, karşılığının olmasıdır. 10 yıldır sürdürdüğümüz görevimizi ilk gün ki aşkla ve şevkle yürütüyor ve aynı anlayışla hizmet etmeye devam ediyoruz. Temel sorunlarını bitirdiğimiz Hilvan'ın içinde yaşayan genç, yaşlı, kadın, erkek gözetmeksizin herkese gidiyor ve gönül bağlarımızı güçlendiriyoruz. Bir araya geldiğimiz hemşerilerimizle hem dem olup sorunla ve taleplerini dinliyor, imkanlar ölçüsünde iletmiş olduklarını çözüme kavuşturuyoruz. Amacımız, Hak için çıktığımız bu yolda halkımıza hakkı ile hizmet edebilmek ve bunu her daim yaşatmaktır. Gittiğimiz her yerde bizleri sevgi ve samimiyetle karşılayan tüm hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum' dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142