Bayık, çalışmaları inceledi

.

Bayık, çalışmaları inceledi
banner206
 Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, kışa hazırlık kapsamında daha önce belediye tarafından başlatılan çalışmaları fen işleri, imar ve şehircilik müdürlüğü, zabıta ve temizlik birim müdürleri ile birlikte inceleyerek bilgi aldı.

Yapılan çalışmalarla ilgili incelemenin ardından esnaf ziyaretinde de bulunan Bayık, Karacurun Mahallesi'nde Suriyeli bir aileyi ziyaret edip sorunlarını dinledi. Kim olursa olsun, halk ile bütünleşmenin, birlik olma yolunun sıcak iletişimden geçtiğini ifade eden Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık; 'Görevimiz sadece belediyenin rutin hizmetleri ile sınırlı değildir. Aynı zamanda kendilerine hizmet ettiğimiz halk ile bütünleşmek ve onlarla birlikte olmak da asli görevlerimiz arasındadır. Bu noktada, gerek şahsım, gerek belediye meclis üyelerimiz ve gerekse de bir hizmet ile ilgili birim müdürlerimizle beraber sürekli vatandaşlarımızla diyalog halindeyiz ve sorunlarının imkanlar dahilinde çözümü noktasında yanlarında olmaya çalışıyoruz. Aynı şekilde, gençlerimizin, çocuk ve kadınlarımızın da gerek eğitimleri ve gerekse de mesleki iş ve iş istihdamları konusunda da kendileri ile yakından ilgileniyoruz.  Bu çerçevede planladığımız çalışma takvimleri dahilinde yapılan işlerin kontrolünü yapmak amacıyla ekip olarak gerçekleştirdiğimiz gezilerde vatandaşlarımızı da ziyaret etmekteyiz' dedi.

Hac farizasını yerine getiren vatandaşları evinde ziyaret eden Bayık, daha sonra itfaiye haftası nedeniyle Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Hilvan İtfaiye Amirliği tarafından açılan standı ziyaret etti.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2016, 17:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142