Bayram öncesi asfalt atağı...

.

Bayram öncesi asfalt atağı...
banner206
 Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, merkez ilçeler başta olmak üzere diğer ilçelerde de asfalt revize çalışmalarını sürdürüyor.

Suruç’ta Aligör Caddesi, Eyyübiye’de Eyüp Peygamber Caddesi, Süleymanşah Caddesi ile Mermerciler ve Briketçiler Sitesi’nde asfaltlama çalışması yürüten Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesi yolları güçlendirmeye devam ediyor.

 

Eyyübiye, Karaköprü ve Haliliye’nin yanı sıra diğer ilçelerde de asfaltı deforme olan cadde ve bulvarlarda altyapıları gözden geçiren ve ardından cadde ve bulvarları asfaltlayan Büyükşehir Belediyesi, sürücülerin ve yayaların rahat ulaşım yapmalarına olanak sağlıyor.

 

SURUÇ’TA ALİGÖR CADDESİ ASFALTLANDI

Büyükşehir Belediyesi, Suruç’ta Aligör Mahallesi ile Suruç İlçe bağlantı yolu ve Antep bağlantı yolunda asfaltlama çalışması yaparak caddenin revizesini yaptı.

Kilitliparke olan caddenin zeminindeki taşları gece gündüz yürütülen çalışmalar kapsamında söken Büyükşehir Belediyesi ardından caddesi ilk kez sıcak asfaltla tanıştırdı.

 

EYÜP PEYGAMBER VE SÜLEYMANŞAH CADDESİNİN ASFALTI REVİZE EDİLDİ

Eyyübiye İlçesinde trafik akışının yoğun yaşandığı Eyüp Peygamber Caddesi ve Süleymanşah Caddesinin deforme olan asfaltını revize eden Büyükşehir Belediyesi yolun standardını yükselterek ilçe halkının hizmetine sundu.

 

MERMERCİLER VE BRİKETÇİLER SİTESİNDE ASFALTLAMA BAŞLADI

Meslek sitelerin yol sorununa çözüm üreten Büyükşehir Belediyesi, Eyyübiye’nin Yenice semtinde yer alan Mermerciler ve Biriketçiler Sitesi’nin site içi yollarını açtı ve açtığı yolları da sıcak asfaltla buluşturdu.

Yıllardan beri yaşanan yol sorunu yüzünden yapılan meslek sitesine bir türlü taşınamayan mermerciler ve briketçiler esnafının sorununa çare olan Büyükşehir Belediyesi, başlattığı asfaltlama çalışması ile site içi yolları sıcak asfaltla buluşturuyor.

 

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2017, 12:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142