Bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyorlar...

Bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyorlar...
banner206

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Eylül Ayı Meclis Toplantısı’nın akabinde, Meclis Üyeleri’nin katılımıyla Cevahirhan Konuk Evinde yemek programı düzenlendi. 


ŞUTSO Meclis Üyeleri, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kadir Kılıçoğlu, Meclis Başkanı Ahmet Altun, Meclis Başkan Yardımcısı Kemal Süt’ün de katılımıyla gerçekleştirilen yemek organizasyonunda bir araya geldi. Eylül Ayı olağan Meclis Toplantısı sonrasında, Cevahirhan Restoran’da gerçekleştirilen yemek programında Şanlıurfa ve ülke gündemi ile güncel meseleler konuşuldu. 


Meclis Üyeleriyle samimi bir ortamda gerçekleşen yemek organizasyonunda bir araya gelmekten memnuniyet duyduğunu ifade eden Meclis Başkanı Ahmet Altun "Birlik, beraberlik ve dayanışmayı arzu ettiğimiz bu yemek organizasyonunda, bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. ŞUTSO ailesi arasındaki birlik ve beraberliğin daha da kuvvetlendirdiğini gördüğümüz, fikir alışverişinde bulunma fırsatını bulduğumuz bu organizasyonda davetimize icabet eden bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.


Genel Sekreter Nihal Dörtkardeş, Genel Sekreter Yardımcıları İbrahim Hayırlı ve R.Aytaç İzgördü’nün de hazır bulunduğu yemek programında, Meclis Üyeleri, iyi dilek ve temennilerle restorandan ayrıldı. 

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2019, 12:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 2 yıl Önce

Aşağıdaki haber yine sizin urfastar'ın haberi, Bu nasıl birlik beraberliktir anlayamadım. Sn.Başkan ve yönetim kurulu bu durumu nasıl izah edeceğini de bir duyarlı vatandaş olarak merak ediyorum.
Mizan yine reddedildi ŞUTSO Meclis üyeleri ile Başkan Halil Peltek arasındaki kriz eylül ayındaki meclis toplantısında da devam etti.Daha önce 4 ay üst üste red edilen mizan eylül ayındaki toplantısında yine red edildi.Meclis toplantısında tartışmalı anlar yaşanırken, Başkan Halil Peltek’in nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu. Öte yandan mizanın üst üste red edilmesinin sebebinin meclis üyelerinin mevcut yönetimi istemediğinden kaynaklandığı öne sürüldü.

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142