Biri gidiyor, biri geliyor!

Biri gidiyor, biri geliyor!
banner206

Şanlıurfa’da 3 aylık görevde bulunduktan sonra Kırşehir Emniyet Müdürlüğü görevine atanan İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, Salı günü kente veda edecek. Yeni Emniyet Müdürü’nün de, Salı günü göreve başlaması bekleniyor.

13 Şubat 2014 tarihinde Merkeze çekilen Mehmet Likoğlu’nun yerine Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Malatya Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü, geçen hafta yayınlanan İçişleri Bakanlığı’nın kararnamesiyle Kırşehir Emniyet Müdürlüğü’ne atandı. Şanlıurfa’da 3 aylık gibi kısa bir sürede görevde bulunan Müdür Akgül, veda ziyaretlerini sürdürüyor. 20 Mayıs Salı günü saat 13.00-13.30 saatlerinde arasında Polisevi’nde vatandaşlar, kamu kurum ve kuruluşların yöneticileri ile vedalaşacak olan Akgül’ün aynı gün görevden ayrılması bekleniyor.

 

Yeni Müdür Salı günü başlıyor

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Eyüp Pınarbaşı’nın Salı günü görevi devralması bekleniyor. Salı günü Sıtkı Akgül’den görevi alacak olan Müdür Pınarbaşı, makam koltuğuna oturarak yeni görevini yürütecek.

 

Eyüp Pınarbaşı kimdir?

10 Nisan 1964 yılında Sivas İli Koyulhisar İlçesinde doğdu. İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümünü bitirdikten sonra 1988 yılnda Polis Akademisinden mezun oldu.

Sırasıyla :

Trabzon Polis Okulu, Şükrü Balcı Polis Meslek Eğitim Merkezi, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü, Atatürk Havalimanı Şube Müdürlüğü, Bakırköy, Sarıyer, Beşiktaş, Beyoğlu Eminönü, Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüklerinde çalıştıktan sonra Kartal ve Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlükleri görevlerini yaptı.

2.Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi etmesi ile İstanbul Emniyet Müdür Yardımcılığı ve Etiler Polis Meslek Yüksek Okulunda Öğretim görevlisi olarak görev yaptı.

2011 yılında 1.Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi etti.

11 Şubat 2014 tarihli İçişleri Bakanlığı atama onayı ile Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğüne atanmıştır.

14 Mayıs 2014 tarihli İçişleri Bakanlığı atama onayı ile Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğüne atanmıştır.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2014, 11:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner277