Bölge Müdürü Aksu'dan 15 Temmuz mesajı...

Bölge Müdürü Aksu'dan 15 Temmuz mesajı...
banner206

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürü Yunus Emre Aksu, 15 Temmuz Millet iradesinin 3. Yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı. 

"Bir milletin yeniden dirilişinin kahramanları 15 Temmuz şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyoruz. Sözleri ile mesajına başlayan Bölge Müdürü Aksu şunları söyledi;

Binlerce yıllık tarihimizde sayısız savaşları, felaketleri ve zor dönemleri geride bırakan Türk Milleti 15 Temmuz 2016’da yine tüm millet, 81 milyon bir olarak, bir geceye bir milyon destan sığdırmış, FETÖ hain darbe girişimini püskürtmüştür.

FETÖ'nün ölüm kusan silahları karşısında milletimiz canından, kimi zaman canından daha çok değer verdiği evlatlarından vazgeçmiş ama vatanına namahrem elinin değmesine izin vermemiştir.

Asla unutmayacağımız ve unutturmayacağımız 15 Temmuz, Türk milletinin yeniden dirilişinin adıdır. Milli iradenin zaferidir.

O gece tanklara, uçaklara meydan okuyarak bu zaferi canlarını feda ederek bize armağan eden 251 şehidimize Allah’tan rahmet diliyor, 2156 gazimizi şükranla anıyorum. Bu gün üçüncü yılını yaşadığımız 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü kutlu olsun."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142