Borsa Başkanı Kaya duyarsız kalmadı

Borsa Başkanı Kaya duyarsız kalmadı
banner206
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı "Milli Dayanışma Kampanyası"na Şanlıurfa Ticaret Borsası  150.000 TL bağışta bulundu.

Başlatılan kampanyaya destek olan Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, koronavirüs salgını nedeniyle ülke olarak zor bir süreçten geçtiklerini ve bu süreci an az hasarla atlatmak için millet olarak el ele vermeleri gerektiğini ifade etti.

Sosyal yaşantımızı neredeyse durma noktasına getiren koronavirüs salgınının etkilerini azaltmak için sürecin ilk gününden bugüne kadar her türlü tedbiri alıp yürürlüğe koyan hükümetimiz, Sn Cumhurbaşkanımızın önderliğinde sosyal bir yardımlaşma olan Milli Dayanışma Kampanyası 'nı başlatarak çok isabetli bir karar almıştır.
Milli bir dava olan bu kampanyaya bağışta bulunmanın gururunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Mehmet Kaya; imkânı olan herkesin bu kampanyaya bağışta bulunmaları bu zorlu sürecin geride kalması için çok önemli bir adım olacaktır. Bunun yanı sıra Şanlıurfa ‘mızda yaşayan 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımıza kurumumuzca yardım programı yapılmıştır." Dedi. 

Bu vesileyle; Sn Cumhurbaşkanımızın başlatmış olduğu bu kampanyaya destek veren herkese şahsım ve kurumum adına teşekkür eder, aziz milletimize saygılarımı sunarım.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2020, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142