Bozova Belediyesi sahada...

Bozova Belediyesi sahada...
banner206
Bozova Belediyesi Ekipleri , Korona Virüsü Tedbirleri Kapsamında Gece Gündüz Demeden Cadde ve Kaldırımları Tazyikli Su ve Köpükle Yıkayarak Dezenfekte Çalışmalarını Sürdürüyor.

Dünya genelinde korona virüs önlemleri noktasında tedbirler en üst seviyeye çıkarılırken, ilk günden itibaren hijyen ve dezenfeksiyon çalışmalarına hassasiyetle yaklaşan Bozova Belediyesi ilçe merkezinde ana arterleri , cadde ve sokaklarında temizlik ve yıkama çalışmalarını sürdürüyor.

Bozova Belediyesi Temizlik işleri müdürlüğünce Gece gündüz demeden ana cadde ve kaldırımlarda tazyikli su ve köpük ile yıkanarak ilçe genelin de dezenfeksiyon çalışmalarına ara vermeden devam ediliyor. Her alanda titizlikle yürütülen dezenfeksiyon çalışmaları ana cadde, sokak, kaldırımlar, kurum bahçeleri ve bir çok alanda devam ediyor.
Başkan Aksoy ‘’ İlk günden bugüne dezenfeksiyon çalışmalarımız gece gündüz demeden devam ediyor. Halkımızın sağlığı bizim için her şeyden önemli. Ekiplerimiz ana arterler olmak üzere cadde ve kaldırımlarda tazyikli su köpük ile dezenfeksiyon çalışmalarını sürdürüyor. Panik yok tedbir var inşallah bu zor günleri en kısa sürede atlatacağız. Hemşerilerimizden ricamız zorunlu olmadığı sürece dışarıya çıkmayalım kalabalık alanlarda bulunmayalım. 14 kurala uyalım. ‘’ dedi.
Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2020, 12:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142