Bozova'da hummalı korona temizliği

Bozova'da hummalı korona temizliği
banner206
Bozova Belediyesi ‘koronavirüse’ karşı önlemlerini aldı!
Koronavirüsine karşı çalışmalarını aralıksız sürdüren Bozova Belediyesi ekipleri toplu alanları defenfekte ederek temizlik çalışmalarını arttırdı.
Bozova Belediyesi, biran da ortaya çıkan ve dünyayı etkisi altına alan koronavirüse karşı tedbirlerini had safhaya çıkardı. Belediyeye bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Başkan Suphi Aksoy’un talimatlarıyla ilçe de bulunan toplu alanlar da dezenfekte çalışmalarını devam ettirdi.
İlçe de ortak kullanılan alanların başında gelen, hükümet konağı, belediye binası, sosyal tesisler, kültür merkezleri gibi yerlerde ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarını yürüterek virüse karşı tedbirlerini yerine getirdi.
Bozova Belediyesi ekipleri rutin temizliklerinin yanında önlemlerini arttırarak salgın geçene kadar rutin bir şekilde dezenfekte çalışmalarını yerine getirecekler.
Konuyla ilgili açıklama da bulunan Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy; ‘’ dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de ortaya çıkan bu virüse karşı her vatandaşın olduğu gibi belediyeler olarak da üzerimize düşeni yapma durumundayız. Belediye ekiplerimiz kalabalık ortamlarda, ortak kullanım alanların da temizlik çalışmalarının yanın da dezenfekte işlemini de gerçekleştirerek olası bir duruma karşı önlemini aldı. Umarız hasta sayısında artış yaşanmadan bu felaketten biran önce kurtuluruz’’ ifadelerine yer verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner142