Büyükşehir davulculara bahşiş verdi

Büyükşehir davulculara bahşiş verdi
banner206
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, korona virüs önlemleri kapsamında bu yıl sahurda davul çalamadıkları için bahşiş toplayamayan Ramazan davulcularının mağduriyetini giderdi.

Her yıl dört gözle bekledikleri Ramazan ayında davul çalamayan ve bahşiş toplayamayan davulculara Büyükşehir Belediyesi destek oldu. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün talimatıyla toplam 120 davulcuya Bin TL'lik destek yardımı yapıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde İçişleri Bakanlığınca yayınlanan genelge doğrultusunda 'Davulcuların bahşişleri yerel yönetimler tarafından karşılanacak' kararının ardından düzenlenen etkinlikte Kızılkoyun Mağaraları önünde bir araya gelen davulcular muhteşem bir davul şova imza attı.

NEKROPOL KIZILKOYUN'DA MUHTEŞEM DAVUL ŞOV

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin verdiği desteğin ardından moral depolayan davulcular, Büyükşehir Belediyesi’nin turizme kazandırdığı dünyanın en büyük nekropolü olan Kızılkoyun Mağaraları önünde sosyal mesafe kurallarına da dikkat ederek muhteşem bir şova imza attılar.
Etkinliğe katılan davulcular Büyükşehir Belediyesine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 11:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142