Çalışma saatine Ramazan ayarı

Çalışma saatine Ramazan ayarı
banner206

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, Ramazan Ayı boyunca çalışma saatlerinde bir dizi değişiklik yaptı.

Arazide çalışan personellerin ve yüklenici firma elemanlarının ramazan ayı boyunca aşırı sıcaklardan etkilenmemesi için çalışma saatlerinde değişikliğe giden Fen İşleri Daire Başkanlığı, hizmetlerin aksamaması için 3 vardiya şeklinde çalışıyor.

Mesai uygulamasına göre sahurda işbaşı yapan ekipler, öğlen saat 12.30’da çalışmalarını tamamlarken, iftardan sonra çalışmaya başlayan ekipler ise sahura kadar hizmet ediyor. Yüklenici firmaya ait elemanlar ise sabah saat 7 ila saat 14 arası çalışma sergiliyor.

 

AKÇAKALE’DE İFTAR SONRASI BETON PARKE DÖŞEMESİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Akçakale’de Süleymanşah Mahallesi’nde İbrahim Gündoğan Caddesi’nde beton parke döşeme işi yapıyor.

Ramazan Ayı dolayısıyla işçilerin sıcaktan etkilenmemesi için iftar sonrası başlayan çalışmalar sahura kadar devam ediyor.

Daha önce Turgut Özal Mahallesi M.Akif Ersoy Caddesi’nde parke döşeme işini tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, şuana kadar Akçakale’de toplamda 72 bin metrekare kilitli parke işini tamamladı.

 

MAŞUK’TA ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLADI

Büyükşehir Belediyesi, Maşuk’ta Maşuk Vadi Evleri ve çevresindeki eğitim kurumlarının bağlantı yollarını asfaltlamaya başladı.

Sahurdan sonra başlayan ve öğlenden sonraya kadar devam eden çalışmalar kapsamında Maşuk Vadi Evleri ve Adliye Konutları ile çevresindeki eğitim kurumlarının yolları asfaltlanıyor. Çalışmaların bir hafta sürmesi bekleniliyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2015, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner277