Çavuş, Kadir Gecesi'ni kutladı

Çavuş, Kadir Gecesi'ni kutladı
banner206

Şanlıurfalı İş Adamı Çavuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çavuş, yayınladığı mesajla, Müslüman aleminin Kadir Gecesini kutladı.
İş Adamı Mehmet Çavuş, yayınladığı mesajında, Ramazan ayının sonuna yaklaşırken Allah’ ın bin aydan daha hayırlı kıldığı, sema kapılarının açıldığı, açılan ellerin geri çevrilmediği, dua ve tövbelerin kabul edildiği mübarek Kadir Gecesine ulaşmanın derin mutluluğunu yaşadığımızı belirterek, şu ifadelere yer verdi;
"Bu gecenin kıymeti saymakla tükenmeyecek ölçüye ulaşmaktadır. Mübarek Kadir gecesinin ölçüye sığmaz faziletlerinin bir kaynağı da bu gecede Kur-an’ın Peygamberimize niyaz olmasıdır.
Bizleri bir kutsal ayın kutsal bir gecesine kavuşturan Yüce Yaradan’ a şükürler olsun. Bu gecenin açlıkla, yoksullukla, savaşla ve başka belalarla uğraşan bütün insanların huzur ve mutluluğa erişmesine vesile olmasını diliyorum.
Kadir Gecesi, günahlardan arınmış yeni bir hayat için ilahi fırsattır. Kadir Gecesi ‘ni kadrini bilerek değerlendirmeli, affedici olan, affetmeyi seven yüce Allah’tan af dilemeli ve bol dua etmeliyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimin Kadir Gecesini kutlar, bu gecenin ülkemize, İslam alemine ve bütün insanlığa iyilik, güzellik ve hayırlar getirmesini diliyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142