Çayırcıoğlu'ndan Kadir Gecesi mesajı...

Çayırcıoğlu'ndan Kadir Gecesi mesajı...
banner206

Çayırcıoğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Çayırcıoğlu, İslam Aleminin Kadir Gecesini kutladı.
İş Adamı Aziz Çayırcıoğlu yayınladığı mesajında, Kadir Gecesi'nin İslam güneşinin, Kuran meşalesinin dünyayı aydınlatmaya başladığı, Kur’an-ı Kerim’de buyrulduğu gibi, bin aydan daha hayırlı mübarek bir gece olduğunu belirterek, şunları ifade etti:
Tutulan oruçlarla yapılan ibadet ve yardımlarla bir manevi iklimden geçerek idrak ettiğimiz Ramazan ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile taçlanmaktadır.
Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma duygularının had safhaya ulaştığı 11 Ayın Sultanı olan Ramazan Ayının son günlerine yaklaşırken, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne kavuşmuş olmanın heyecanı ve sevincini yaşıyoruz. Dargınlıklara ve kırgınlıklara son vermek, nefretin yerine sevgiyi, saygıyı, hoşgörüyü, dostluk ve kardeşliği hakim kılmak için bu gece insanlara önemli fırsatlar sunmaktadır.
Dünya üzerindeki savaş ve şiddet olaylarının son bulmasına, bu mübarek günlerde Korona virüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında ibadete kapatılan camilerimizin tekrar ibadete açılmasına,virüs nedeniyle hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet,hastalarımıza acil şifalar diliyor,bu mübarek gecenin, akan gözyaşlarının bir an önce son bulmasına vesile olmasını diliyorum.
Bu vesileyle, tüm hemşehrilerimin ve İslam Aleminin Mübarek Kadir Gecesini en içten dileklerimle kutlar, ülkemize, ilimize , beldemize ve tüm insanlığa barış, sağlık ve esenlikler getirmesi temennisiyle saygılar sunuyorum.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2020, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142