Çelik, yalnız bırakmadı...

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, hayırseverler tarafından kurulan gönüllü kuruluşlar aşevini ziyaret ederek, ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek ikramında bulundu.

 Hayırsever vatandaşlar tarafından günde on binlerce kişiye ikramlarda bulunan Aşevi sorumlularıyla birlikte sıcak yemek almaya gelen vatandaşlarla bir araya gelen Bakan Çelik, vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinledi.

Yemek kazanlarının önünde gelen vatandaşlara ikramda bulunan Bakan Faruk Çelik, bağışlardan ve yapılan yardımlardan dolayı hayırsever vatandaşlara teşekkür etti.

Şanlıurfa yardımseverliğini kanıtlamış bir şehir olduğunu ifade eden Bakan Çelik,"Yardımsever Şanlıurfalı hemşerilerimiz tarafından kurulan ve onbinlerce vatandaşımıza sıcak yemek yardımında bulunan Gönüllü Kuruluşlar Aş Evi yöneticilerini kutluyorum, emeği geçenlerden Allah razı olsun"dedi. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in Aş evi ziyaretinde kendisine AK Parti Şanlıurfa İL Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül,Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2017, 10:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner277