Ceylanpınarlılara müjde!

.

Ceylanpınarlılara müjde!
banner206

Ceylanpınar'da sürdürülen Prestij cadde çalışmaları kapsamında tespit edilen kanserojen etkili asbestli su borularının değişimi tüm hızıyla devam ediyor.

Çalışmalar kapsamında yaklaşık bin 350 metre uzunluğundaki asbestli boruları yerine son teknoloji sağlıklı borular döşeniyor. Çalışmalar hakkında bilgi veren Ceylanpınar Belediye Başkanı, asbestli su borularının değişiminde sona yaklaşıldığını belirtti.

 

BAŞKAN ATİLLA, HEMŞERİLERİMİZ ARTIK KANSEROJEN OLMAYAN SAĞLIKLI SULARINI TÜKETECEKLER

Kansorejen madde içeren Asbestli su borularla yaklaşık 15 yıldır kanserojen su içirildiğini ifade eden Başkan Atilla, ''Prestij cadde yol çalışmalarımızda biz bunun farkına vardık. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyemizle hemen temasa girdik ve çalışmalara başladık. Şehrimizin ana su borusunu değiştirmiş olduk. Bugün bu çalışmamız tamamlanarak halkımızın hizmetine sunmuş olacağız. Ceylanpınarlı hemşerilerimiz kanserojen olmayan sağlıklı su borularından sularını içecekler.

 

BAŞKAN ATİLLA, BİZ HİZMET İÇİN VARIZ, ONUN BUNUN LAFLARINA BAKMIYORUZ

Prestij cadde çalışmalarınada değinen ve eleştirilere yerinde cevap veren Başkan Atilla, ''Bazı vatandaşlarımız yolun gecikmesini söylüyorlardı. Yolun gecikmesinin sebepler bu iş makineleri yollar tekrar kazılıyor. Şimdi biz sıcak asfatımızı yapmış olsaydık, bir müdet sonra asfaltı kazmış olsaydık, artık derlerki madem iki ay sonra kazılacak neden asfaltı yaptınız. Art niyetliler bunu söylecekti onun için Allah'a şükür buda bugün bitmiş oldu.Hemşerilerimiz bundan sonra pırıl pırıl hijyenik tertemiz bir su içecek ve kullanacaklar. ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Biz hizmet için varız, her zaman Allah'ın izniyle Ceylanpınarlı hemşerilerimizi hizmetle buluşturacağız hizmetle tanıştıracağız. Hizmete devam diyoruz, yolumuza davem ediyoruz. Onun bunun biz laflarına bakmıyoruz, kulaklarımız tıkalı bir gözümüz kör görmüyoruz. biz yolumuza bakıyoruz hizmetimize bakıyoruz hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2017, 23:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142