Çiftçinin sorunlarını masaya yatırdılar

Çiftçinin sorunlarını masaya yatırdılar
banner206
banner279

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Halil Özcan, Ahmet Akay ve 24. ve 25. Dönem Ak Parti Milletvekili Seyyit Eyyüpoğlu Şanlıurfa Ziraat Odasına ziyarette bulunarak, oda yönetimi ile bir araya gelerek, çiftçi sorunları ile ilgili istişarede bulundular. Başkan Ahmet Eyyüpoğlu çiftçi camiası adına kendilerini ziyaret ederek sorunlarını bire bir dinleyen Milletvekili Özcan ve Akay’a teşekkürlerini sundu.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Halil Özcan, Ahmet Akay ve 24. ve 25. Dönem Ak Parti Milletvekili Seyyit Eyyüpoğlu Şanlıurfa Ziraat Odası’na ziyarette bulundu. Ziyarette Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu ve oda yönetimi ile bir araya gelen Milletvekilleri, çiftçilerin sorunlarını bire bir dinleyerek sorunların çözümü için istişarede bulundular.

Özcan ve Akay çiftçilerin sorunları için bakanlık nezdinde çalışma yürüttüklerini en kısa zamanda alınan sonuçları çiftçi camiası ile paylaşılacağını vurguladı.

Özcan, ‘tarım kenti olan Şanlıurfa’da en başta konuşulması gereken konuların başında tarım ve çiftçi sorunlarıdır. Bu kapsamda Sayın Bakanımız Pakdemirli ve bakanlık bürokratları ile olan görüşmelerimiz devam etmektedir. En kısa zamanda aldığımız sonuçları çiftçilerimiz ile paylaşacağız. Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Sayın Ahmet Eyyüpoğlu ve yönetimi ile de daime görüşme halinde olduğumuzun da bilinmesini isterim. Sayın Eyyüpoğlu’na ve yönetimine çalışmalarında başarılar dilerim.’ Dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Halil Özcan ve Ahmet Akay’a çiftçi sorunlarına duyarlılıklarından dolayı teşekkürlerini sundu.

EYYÜPOĞLU: ÇİFTÇİ CAMİASI ADINA TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ

Başkan Eyyüpoğlu, ‘Sayın Milletvekillerimiz Halil Özcan ve Ahmet Akay’ın biz çiftçileri ziyaret ederek sorunlarımız ile bire bir ilgilenmeleri bizleri çok sevindirdi. Kendilerine çiftçi camiası adına teşekkürlerimizi sunuyorum. Bugün Sayın Milletvekillerimiz ile gerçekleştirdiğimiz toplantıda çiftçilerimizin sorunlarını bire bir ilettik. Milletvekillerimizin ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.’ Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142