Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok sert açıklamalar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok sert açıklamalar...
banner206
 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beşiktaş'taki çifte saldırıyla ilgili "Eğer bizi bunlarla korkutmayı falan hedefliyorlarsa biz öyle korkup meydanı bu kahpelere bırakacak kadar alçalmadık" dedi.

Erdoğan: Meydanı Bu Kahpelere Bırakacak Kadar Alçalmadık

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'daki terör saldırısında yaralanan ve Bezmialem Vakıf Üniversitesinde Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavileri devam eden yaralıları ziyaret etti. Erdoğan ziyaret sonrası sert mesajlar verdi.

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

"İşin geneli itibarıyla baktığımız zaman 38 şehidimiz var, 155 yaralı söz konusu fakat burada üzerinde duracağımız en önemli konu; bu terör belasıyla, bununla mücadelede milletimin, halkımın sonuna kadar bu mücadeleyi sürdüreceğimizden şüphesi olmasın.

"MEYDANI BU KAHPELERE BIRAKACAK KADAR ALÇALMADIK"

Eğer bizi bunlarla korkutmayı falan hedefliyorlarsa biz öyle korkup meydanı bu alçaklara, bu kahpelere bırakacak kadar alçalmadık. Biz bu yola çıkarken kefenlerimizi giyerek çıktık. Biz şehadet makamına ermeyi şereflerin en yücesi olarak kabul etmiş bir inancın, bir düşüncenin mensuplarıyız. Onun için de bundan çekinmek diye bir şey söz konusu değil."

Beşiktaş Şehitlerine İstanbul Emniyeti'nde Tören! Erdoğan'la Başbakan da KatıldıBeşiktaş Şehitlerine İstanbul Emniyeti'nde Tören! Erdoğan'la Başbakan da KatıldıYARALILARI ZİYARET ETTİ

Erdoğan, saldırıda şehit olan polis memurları için İstanbul Emniyet Müdürlüğünün Vatan Caddesi'ndeki yerleşkesinde düzenlenen cenaze töreninin ardından Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine geçti.

Yetkililerden bilgi alan Erdoğan, daha sonra yaralıları ziyaret etti.

Görüşmelerin ardından hastaneden ayrılan Erdoğan'a, çıkışında vatandaşlar sevgi gösterisinde bulunulurken, bazı kişiler de "Dik dur eğilme, bu millet seninle", "İdam isteriz" şeklinde slogan attı.

Erdoğan'a ziyaretinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile İstanbul Valisi Vasip Şahin de eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2016, 15:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142