“Daha işim bitmedi”

 “Daha işim bitmedi”
banner206

Şanlıurfaspor’un Çarşamba günü GAP Arena’da ağırlayacağı Bucaspor teknik direktörü Mustafa Bahadır, takımın ligde kalmayı garantilemesiyle görevini yaptığını ancak henüz misyonunu tamamlamadığını söyledi.

"Ciddi anlamda Bucasporlu'yum" diyen Mustafa Bahadır, "Görev verilirse kalmaktan mutluluk duyarım. Beni istedikleri sürece buradayım. Takım ligde kaldı diye, (Oldum) diyemem. Daha yaşanacak çok tecrübe var. Mustafa Bahadır ismi Bucaspor’la özdeşleşmeli. Bucaspor denildiğinde akla benim adım gelmeli. Ancak o zaman kendimi başarılı sayarım" dedi.

Sait Karafırtınalar’dan sonra altyapı patentli ikinci teknik adam olan Mustafa Bahadır, "Benden sonra gelenler de olacaktır. Buraya çöküp kalma niyetimiz yok. Önemli olan arkada güzel şeyler bırakmak" diye konuştu. A-2 takımının başından önce yardımcılığa, sonra teknik direktörlüğe getirilen Mustafa Bahadır, şöyle devam etti:

"Futbolun içinden geldiğim sıkıntı yaşamadım. Yardımcıyken nasılsam, teknik direktör pozisyonunda da aynı ağabeyliği sergiledim. Takım da bana sahip çıktı. Mali sıkıntılara rağmen yönetim hep yanımızda oldu."

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2014, 00:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142