Delioğlu'dan 23 Nisan mesajı

Delioğlu'dan 23 Nisan mesajı
banner206
banner279

Türkiye Judo Federasyonu Şanlıurfa İl Temsilcisi Mücahid Delioğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Delioğlu’nun mesajında şu ifadeler yer aldı: ”Ulusal Kurtuluş Mücadelemizi yürüten, büyük Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerini atan Gazi Meclisimizin 100. Kuruluş yıldönümüne ulaşmanın gururu içindeyiz.
Bundan bir asır önce Türkiye Büyük Millet Meclisi, Egemenliğin kayıtsız şartsız milletin olduğu bilinciyle, ülkemizin çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşma gayretinde, şüphe yok ki en büyük sorumluluğu üstlenmiştir. Bugün bize düşen aynı sorumluluk duygusu içinde ülkemizi daha güzel yarınlara taşımak için çaba göstermektir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza emanet edilen bu görev, nesiller boyu taşındığı gibi aynı gururla ve gayretle yerine getirilmeye devam edecektir.
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 100. Yıldönümü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı, bu sene dünyayı etkisi altına alan Covid 19 salgını tedbirlerinden ötürü, coşkumuzda hiçbir eksilme olmaksızın evlerimizde kutlamaya hazırlanıyoruz. Umudumuz, salgının son bulmasının ardından nice Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, huzur ve sağlıkla kutlamaktır.
Bu duygular içinde Kurtuluş savaşını yürüten Yüce Meclisimizin kuruluşuna emeği geçenleri saygı ve rahmetle anıyor, mazlum milletlere örnek olan gazi meclisimizin 100. Kuruluş yıldönümü ve kıymetli çocuklarımız, Şanlıurfa’lı hemşehrilerimiz ve Milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.”

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2020, 00:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142