Diplomaları Karayılan dağıttı

PKK'nın "Apollo Akademiler Komutanlığı" adını verdiği kamplarda yapılan askeri eğitimin içeriğinin paylaşıldığı haberde örgütün suikast ve ağır silahlar üzerine yoğunlaştığı belirtildi. 2014 bahar-yaz devreleri"nin sona erdiği okulda diplomaları da Murat Karayılan dağıttı

Diplomaları Karayılan dağıttı
banner206
 PKK'ya yakınlığı ile bilinen ANF'de yer alan haberde PKK'nın silahlı gücü HPG bünyesindeki "Apollo Akademiler Komutanlığı"na bağlı "Şehit Mahir Akademileri"nde örgütün askeri eğitimçalışmalarına dair çarpıcı bilgiler verildi.

PKK'DA SUİKAST OKULU VE AĞIR SİLAH EĞİTİMİ!

ANF'nin haberinde PKK'nın Kandil'deki askeri eğitim kamplarına dair ilginç bilgiler dikkat çekti. PKK'nın "Apollo Akademiler Komutanlığı" adını verdiği kamplarda yapılan askeri eğitimin içeriğinin paylaşıldığı haberde örgütün suikast ve ağır silahlar üzerine yoğunlaştığı belirtildi. Murat Karayılan'ın da katıldığı bir törenle mezun olan militanlara diploma verildiği duyurulan haberde  PKK'nın suikast okulu kurduğu ve ağır silahlar üstünde uzmanlaşmayı amaçlayan bir eğitim çalışması yürüttüğü bildirildi. "Şehit Bahtiyar Suikast Okulu" "Şehit Mahmut Afarof Orta Silah Okulu" ve "Şehit Şiyar Ağır Silah Okulu" adıyla verilen eğitimde "2014 bahar-yaz devreleri"nin sona erdiğini bildiren ANF Murat Karayılan'ın açıklamalarına da yer verdi.

SAVAŞLARDA UZMANLAŞMA VE PROFESYONELLEŞME İHTİYACI VAR!

PKK'nın askeri alanda uzmanlaşma ve profesyonelleşmeyi esas aldığını kaydeden Karayılan diplomaları dağıttı.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2014, 16:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142