Engelli Ailelerinin Yüzünü Güldürdüler...

.

Engelli Ailelerinin Yüzünü Güldürdüler...
banner206
 Şanlıurfa'nın Akçakale İlçe Belediyesi, dar gelirli engelli ailelerine kışlık yakacak, gıda ve kıyafet yardımında bulundu.

Rutin belediye hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyeciliğin de gereklerini eksiksiz yerine getiren Akçakale Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelere yardım elini uzatarak, onların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Sosyal belediyecilik faaliyetlerinde Başkan Abdülhakim Ayhan'ın en büyük yardımcısı olan eşi Ayşenur Ayhan öncülüğündeki belediye ekibi, Umuda Engel Yok Derneği ile koordineli yürütülen çalışma sonucu tespit edilen dar gelirli engelli ailelerini evlerinde tek tek ziyaret etti. Ailelere kışlık yakacak, gıda, kıyafet ve ayakkabı yardımı yapıldı.

Umuda Engel Yok Derneği Başkanı Ahmet Efe Akdoğan ise, tespit ettikleri ihtiyaç sahibi engelli ailelerinin durumunu Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan ile paylaştıklarını belirterek, "Kendileri de sağolsunlar, değerli eşleri Ayşenur Hanımefendi'yi görevlendirdiler. Birlikte ev ev gezerek, zor durumda olan engelli kardeşlerimize ve ailelerine çeşitli yardımlarda bulunduk. Ailelerimizin diğer eksiklerini de tespit ettik. İnşallah onları da en kısa sürede temin edecekleri sözünü verdiler. Biz de engelli derneği olarak, hem Belediye Başkanımız Abdülhakim Ayhan'a hem de değerli eşleri Ayşenur Hanımefendi'ye teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2016, 21:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142