Engelliler günü etkinlikleri start aldı

.

Engelliler günü etkinlikleri start aldı
banner206

'3 Aralık Dünya Engelliler Günü' Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklerle kutlandı. Büyükşehir Belediye binası önünde bir araya gelen engelliler davul zurna eşliğinde halay çekti.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı. Belediye binası önünde düzenlenen etkinliğe Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Dernek Başkanları ile çok sayıda engelli katıldı. Engelliler çalınan davul zurna eşliğinde halay çekerek gönüllerince eğlendi.

Engelliler günü nedeniyle düzenlenen etkinlikte konuşan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, "AK Parti hükümeti döneminde engellilerin yaşamlarına yönelik bir çok kolaylıklar sağlandı. Engellilerin hayata atılması için çalışmalarımız devam ediyor. Engelliler sadece bir gün değil her gün hatırlanmalıdır" dedi.

Bedensel Engelliler Dernek Başkanı İbrahim Tapışık, Şanlıurfa Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Bedih Satoğlu ile Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Hasan Bilici ise Engellilerin sadece bir gün değil her zaman hatırlanması gerektiğini ifade ederek düzenlenen etkinlik nedeniyle Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 3 Aralık Dünya Engelliler günü etkinliği Engelliler Koordinasyon ve Yaşam Merkezinde devam etti. 

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2017, 15:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142